Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tullamordew , aneb poslední pubertální výkřiky .

 :: Pokec :: Pokec o WoW

Goto down

Tullamordew , aneb poslední pubertální výkřiky . Empty Tullamordew , aneb poslední pubertální výkřiky .

Příspěvek  Tullamordew Mon Feb 28, 2011 11:45 pm

Pro Adalii , Darkliche , nebo jen Petra......... Když tedy bereš v potaz můj věk a to jak jsem podle tebe ::idiot:: , za vyjadřování v pozdních hodinách s tvým opilým (v opilosti agresivním) nejlepším ingame přítelem Taurusem jako podmět k vyhození z guildy , tak tedy dobře . Ale u mě jsi jako člověk klesl . Nebyl jsi to náhodou ty, kdo se je nedávno smál za hlas a věk tomu nebohému mágovi ..... a přitom to byl normální do sebeuzavřený chytrý kluk co studoval gymnázium na což jste se ty ani Fikus nikdy nezmohli .
Tento topic je celý o tom , aby se ten nerd co sedí za accountem Darkliche (Petr ) zamyslel nad tím jak se v životě chová a přestal řvát na svojí blízkou při raidech při každé malé chybičce .
Takže zamet za svým práhem a pak teprve sud mě S pozdravem ten co se skrýval pod accountem Tullamordew.

PS: FUCK OFF
Jestli že jste nepochopili že celý tento post je pure ironie tak jste mentálně labilní


Twisted Evil tongue

Tullamordew

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 05. 01. 11

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 :: Pokec :: Pokec o WoW

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru